Image Image Image Image Image

Evini Yenile Türkiye

Ev Yenileme Platformu Burada!

Evinizi yenilemek istiyorsunuz. Çünkü mutfak dolaplarınız eskidi, banyonuzun modası geçt, duvar boyalarınız soldu ve parkeleriniz artık ilk günkü gibi değil ya da salona güzel bir klima lazım diyorsunuz. İşte fırsat kapınızda!

Sizin için Türkiye’nin en büyük yapı malzemeleri üretici/satıcı firmaları, TOBB ve Halkbank güçlerini birleştirdi. Bu birliktelik sayesinde en beğendiğiniz markaların ürünleriyle evinizi baştan başa yenilemek artık imkansız değil.

Evini Yenile Türkiye kampanyası, yapı malzemeleri sektörünün öncüsü olan 83 dev firmanın kampanyaya üye bayilerinden mal ve hizmet satın almak isteyen tüketicilere Halkbank’ın sağladığı destekle, faiz oranı %0,33 ile %1,05 arasında değişen eşsiz kredi seçenekleri sunmaktadır. Halkbank, üye bayilerden alışveriş yapan müşterilere herhangi bir masraf ve komisyon almadan %0,63 faiz oranı ile kredi imkanı sunmanın yanısıra tercihe göre sadece %2 masraflı %0,33 faiz oranı ile kredi de uygulayabilmektedir.

Evinizi yenilemek için ihtiyacınız olan ürünleri beğenerek seçmiştiniz, fakat nasıl öderim diye düşünüyordunuz. Artık düşünmenize gerek kalmadı! Çünkü artık sadece bu kampanyaya özel Halkbank Yenileme Kredileri var!

masrafsız
masraflı